Yükleniyor...

Hizmet Detayları

Yükselen Yol Bloğu

Yükselen yol bloğu (Road Blocker) yoğun güvenlik gerektiren yerlerde güvenli geçişi sağlayan kontrollü giriş çıkışlarda isten­meyen kötü niyetli kişilerin araç geçişine izin verilmeyen durum­larda ROAD BLOCKER kullanılmaktadır. Kullanımı kolay, az bakım gerektiren bu cihaz günümüz teknolojisi kullanılarak tasarlanmış mühendislik harikası bir üründür.

Yükselen Yol Bloğu (Road Blocker); aks başına 30 tonluk araçların çarpmalarından etkilenmeyeceği gibi bu araçların üzerinden geçmesinde de deforme olmayacaktır.

 

ROAD BLOCKER’ın zeminde toprak altı seviyesinde bulunan kısımlar ST912 çeliği NPU dan imal edilir.

 

Destekleyen taşıyıcı kolonlar ST912 çeliği NPI dan imalat işlemi ardından sıcak daldırma galvaniz ile kaplanır ve bu işlemin ardından statik boya uygulanır.

 

ROAD BLOCKER’ın zemin üstünde kalan kısımların kasası ST912 çeliği NPU dan imal edilir, üzeri 1Omm ST37 kalite çeliği sac ile kapatılarak sıcak daldırma galvanize edilmiş ve üzeri karayolları hemzemin işaretine uygun renkte statik boya ile boyanır.

 

ROAD BLOCKER’ın montajı; ölçülere uygun olarak açılan çukura önce alt kasası yüksek dozlu beton ile sabitlenir. Betonun kurumasının ardından üst hareketli kısım tutturularak sabitlenir. Otomasyon ve güç ünitesi ise yol bloğunun(Road Blocker) zemin montajı sonrası sırayla yapılmaktadır.

 

AKSESUARLAR

  • Isıtıcı soğutucu kit
  • Akses kartlı geçiş sistemi
  • Uzaktan kumanda sistemi
  • Enfraruj sensör – loop sensör
  • 100 Lük trafik lambası kırmızı,yeşil
  • Hidrolik akış bölücü